درباره مزایده خودرو

درباره مزایده خودرو

مزایده خودرو ، به نوعی از معامله گفته می‌شود که در ابتدا خریدار حداقل قیمتی را که حاضر است ماشین خود را بفروشد اعلام می‌کند. سپس خریدار خودرو در صورت تمایل، قیمتی بالاتر از قیمت نهایی خودرو را جهت خرید پیشنهاد می‌کنند. در نهایت ماشین مزایده ای به پیشنهاد‌ دهنده بالاترین قیمت فروخته می شود. در این نوع معامله برای آنکه خودرو با مناسب ترین قیمت (نه گرانترین و یا ارزانترین) معامله شود، برنده مزایده خودرو یا خریدار باید فقط مبلغی معادل بالاترین قیمت قبل از مبلغ پیشنهادی خود به اضافه مقدار پله افزایش را بپردازد .

به علت اینکه خرید خودرو مزایده ای ، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری خودرو ، معایب و مشکلات خودرو می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره خرید خودرو مزایده ای این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

جدید ترین آگهی های مزایده خودرو بصورت روزانه توسط کارشناسان ما و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و  در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.