درباره ما

درباره ما

معرفی مزایده کار

مزایده کار شرکتی فعال در زمینه مزایده خودرو و موتور سیکلت در سطح تمام کشور می باشد. این شرکت به‌عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های دنیا، فرآیند جمع آوری اطلاعات مزایده های برگزار شده در تمام استان ها را انجام می دهد . اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد.

 

حوزه فعالیت

مزایده خودرو ، به نوعی از معامله گفته می‌شود که در ابتدا خریدار حداقل قیمتی را که حاضر است ماشین خود را بفروشد اعلام می‌کند. سپس خریدار خودرو در صورت تمایل، قیمتی بالاتر از قیمت نهایی خودرو را جهت خرید پیشنهاد می‌کنند. در نهایت ماشین مزایده ای به پیشنهاد‌ دهنده بالاترین قیمت فروخته می شود. در این نوع معامله برای آنکه خودرو با مناسب ترین قیمت (نه گرانترین و یا ارزانترین) معامله شود، برنده مزایده خودرو یا خریدار باید فقط مبلغی معادل بالاترین قیمت قبل از مبلغ پیشنهادی خود به اضافه مقدار پله افزایش را بپردازد .

به علت اینکه خرید خودرو مزایده ای ، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری خودرو ، معایب و مشکلات خودرو می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره خرید خودرو مزایده ای این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

جدید ترین آگهی های مزایده خودرو بصورت روزانه توسط کارشناسان ما و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و  در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

 

اهداف مزایده کار

مزایده کار به عنوان ارائه‌ دهنده جدیدترین و مطمئن‌ترین سبک معرفی مزایدات خودرو، سعی دارد تا در بازار متلاطم و پرحاشیه موجود با جلب اعتماد شما به ساده‌ترین، سریع‌ترین و امن‌ترین شرکت در این حوزه تبدیل شود.

 

 

ارزش های سازمانی مزایده کار

اعتماد و احترام
اعتماد و احترام

راهنمایی و همراهی مشتریان در تمام مراحل فروش، سرلوحه کار پرسنل و کارشناسان ما است.

اطمینان
اطمینان

ما در مزایده کار تجر‌به‌ جدیدی از فروش ایمن، سریع و ساده‌ را به شما هدیه می‌دهیم.

کیفیت
کیفیت

ما در مزایده کار به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان هستیم.

نوآوری و بهبود مستمر
نوآوری و بهبود مستمر

مدیران مزایده کار به واسطه آموزش شیوه‌های نوین به پرسنل خود، متفاوت‌ترین شیوه معامله خودرو در سطح کشور را ارائه می دهند.

مسئولیت پذیری
مسئولیت‌پذیری

مراحل کار در مزایده کار بر اساس کار گروهی و مسئولیت پذیری تک تک پرسنل انجام می‌شود.

نظم و انضباط
نظم و انضباط

ما به جهت تکریم حقوق مادی و معنوی مشتریان خود، نسبت به نظم و انضباط اداری و حقوقی اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم.